Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 47

17230.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. C. Remigius Fresenius: Anleitung zur qualitativen chemischen Analsye für Anfänger und Geübtere. Szerk.: - -. Justus von Liebig előszavával. Braunschweig, 1907., Friedrich Vieweg und Sohn, XXIII+637 p.+1 t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.
17231.

Rufpreis:
2 000 HUF

A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t.  Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
17232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Purjesz Zsigmond: Belgyógyászat tankönyve. I. kötet kötet. Növendékek és gyakorló orvosok számára. Bp.,1894, Franklin, 692 p. Harmadik, átnézett és javított kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével.
17233.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db  Újabb megható állattörténetek. Szerk.: Regősné Halász Katalin. hn.,2000, Novella. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Mit kell tudni a halakról? Össze: Rezsu Emese. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés.   Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Pénzes Bethen: Terrárium. Bp., 1989, Natura. Kiadói papírkötés.
17234.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koch-Kostersitz, Manfred: 400 tanács kutyakedvelőknek. Bp., ,Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Lányi György: Állatkedvelők kézikönyve. Bp.,1989, Állatbarát. Kiadói kartonált papírkötés.
17235.

Rufpreis:
800 HUF

17236.

Rufpreis:
1 000 HUF

17237.

Rufpreis:
1 000 HUF

17238.

Rufpreis:
1 000 HUF

17239.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17240.

Rufpreis:
1 000 HUF

17241.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF