Marosvásárhely, Targu Mures; Szent György utca, lovaskocsik, Borhegyi Gyula, Henning Károly, Izmael János, Bedő Kálmán és Gyulai Testvérek üzlete. Révész Béla kiadása / street, horse carts, shops (vágott / cut)
Marosvásárhely, Targu Mures; Görög katolikus templom. Visszatért 1918-1940. Ardeleana / Proiectul Bisericei gr. cat. / Greek Catholic church, irredenta litho
Marosvásárhely, Targu Mures; Oficiul Telegrafo Postal / Magyar királyi posta és távirda palota, Fall K. és Fiai üzlete. Kiadja a Tükör nyomda / post and telegraphy office, shops + 1940 Marosvásárhely visszatért So. Stpl.
Marosvásárhely, Targu Mures; Kossuth Lajos és Szt. György utca torkolata, lovaskocsik, Rajka Károly, Babos Egyed, Bartscht Károly, Borhegyi Gyula, Henning Károly, Gerő Kálmán és Gyulai Testvérek üzlete. Porjes S. Sándor kiadása / streets, horse carts, shops