Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 52

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,71g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Firenze" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,71g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched
31283.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-)  (23,60g/0.925/39mm) T:PP fo.,felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Romulus and Remus" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Borgnár (23,60g/0.925/39mm) C:PP spotted, slightly scratched
31284.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,82g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Rome" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,82g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched
31285.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,78g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Udine" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,78g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched
31286.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-)  (23,43g/0.925/39mm) T:PP fo.,felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Verona" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,43g/0.925/39mm) C:PP spotted, slightly scratched
31287.

Rufpreis:
4 000 HUF

31288.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2 ph.  Italian States / Papal States 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative coin for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826" (38mm) C:XF edge error
31289.

Rufpreis:
3 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1898. "Az érdem" Vasmacskát és vitorlát tartó nőalak, Br érem. (50mm) T:1,1- Austro-Hungarian Monarchy 1898. "DEM VERDIENSTE / ALLGEM AUSSTELLUNG NAHRUNGSMITTEL VOLKSERNÄHRUNG KOCHKUNST STETTIN 1898" Br medallion. (50mm) C:UNC,AU
31290.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Osztrák-Magyar Monarchia 1908. "ERSTE FACHAUSSTELLUNG DER SCHUH-U. LEDER INDUSTRIE - IN WIEN 1908. (Első Cipő- és Bőripari Kiállítás - Bécs 1908)" Szign.: W. Pittner; Fec. A. Hartig, kétoldalas aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 kopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1908. "ERSTE FACHAUSSTELLUNG DER SCHUH-U. LEDER INDUSTRIE - IN WIEN 1908." double-sided gilt Br comemmorative medallion (60mm) C:XF worn gilding
31291.

Rufpreis:
8 000 HUF

31292.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

31293.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Szlovákia 1996. "Nitra Research Institute of Animal Production / Nitra Vyskumny Ustav Zivocisnej Vyroby (Nyitrai Állattenyésztő Kutató Intézet)", jelzetlen Ag. emlékérem eredeti tokban (84.71g/60mm) T:1
31294.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF