https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 215
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2137619
12678
368
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1902 Szabadalmi leírás. Fürdőkályha, gázfűtéssel 4 képtáblával 9p.
Das Lot is nicht erreichbar
2133266
12679
368
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1903 A Lampel és Wodianer cég levele legifjabb Szász Károlynak. 1708240
12680
368
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya
Das Lot is nicht erreichbar
1925737
12681
368
0
10000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2134637
12682
368
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1905 A Jövendő c. irodalmi és politikai újság II. évf 11-20., számai. Festett egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2138392
12683
368
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1905 Magyar Vaskereskedő c. képes szaklap V. évf. 26. száma
Das Lot is nicht erreichbar
2138959
12684
368
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1905 A Bányászati és Kohászati lapok 19. száma megviselt állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2138926
12685
368
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1907 A Magyar Vaskereskedő c. szaklap VII. évf. 11. száma.
Das Lot is nicht erreichbar
2133866
12686
368
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1907 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója sérült. Sok reklámmal
Das Lot is nicht erreichbar
2076358
12687
368
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja
Das Lot is nicht erreichbar
2133915
12688
368
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910-1940 3 klf régi logaritmustáblázat
Das Lot is nicht erreichbar
2133281
12689
368
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Mezőgazdák Zuhatag kútja. Serleges láncos vízemelő szerkezet. 20p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse