Juwelen Zahl der Lose: 169
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2102121
19096
368
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 23,4 g 2102106
19097
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, Bulgari jelzéssel, h: 4 cm, bruttó: 4,7 g 2102103
19098
368
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,1 g 2102084
19099
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karika fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, nettó: 3,85 g
2086982
19100
368
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 13,6 g 2065881
19101
368
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 58 cm, 4,5×2,5 cm, nettó: 12,9 g 2093825
19102
368
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzés nélkül, h: 45 cm, nettó: 23,9 g 2093810
19103
368
Jewellery
Ezüst(Ag) soliter gyűrű, jelzett, kis deformációval, méret: 49, bruttó: 5,4 g
2093805
19104
368
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc Playboy nyuszi medállal, jelzett, h: 40 cm, 3×2 cm, nettó: 17,6 g 2093848
19105
368
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszöges karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 13,7 g 2123247
19106
368
11000
Jewellery
Ezüst cigaretta tárca. Jelzett. 137g, 11,5x8,5 cm 2109603
19107
368
Jewellery
Ezüst (Ag) fekete gömb díszítéses fülbevalópár, jelzett, bruttó: 9,9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF