Foto

Zahl der Lose: 269

1938 Az Eucharisztikus Világkongresszus eseményein készült budapesti, hátoldalán feliratozott fotók, 3 db: Magyarruhás lányok, törésnyommal. Díszszázad a körmenetben, törésnyommal. Bíborosok a menetben, nyíllal jelzett feltehetően Serédi Jusztinián hercegprímás, foltos. Mind 6,5×9 cm méretben
12135.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1935 Budapest, Erzsébet híd, villamossal, 9x6 cm
12136.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1960. augusztus 20. Budapest, műsor a tabáni színpadon, Tiszavölgyi József (1909-?) budapesti fotóriporter hagyatékából 4 db vintage NEGATÍV, rövid felirat a filmen, 6x6 cm
12137.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1932 Budapest, strandozók a Széchényi fürdőben, 14 db fotó, a hátoldalakon részben feliratozva, 9x11 cm és 8x5 cm közötti méretben
12138.

Rufpreis:
5 000 HUF

1930. július 29 Tabáni utcarészlet, hátoldalán feliratozott fotó, korábban albumban ragasztva, 8,5x11,5
12139.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

cca 1895 Budapesti sztereófotó, halász- és kereskedő csónakok, piaci árusok a pesti Duna-parton, egyik sarkán törésnyom, felületén sérüléssel, 9×18 cm
12141.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1895 Budapesti sztereófotó, kilátás a Gellért-hegyről a rácvárosi és részben a tabáni részre, egyik sarkán törésnyom, 9×18 cm
12142.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

cca 1930 A Halászbástya, nagy méretű fotó, 24x18 cm
12143.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 Schäffer Gyula (1902-1939): Budapest, Szent György tér, III. Viktor Emánuel (1869-1947) olasz király kíséretének tagjai, ünneplő tömeg és katonák díszsorfala között a budavári királyi palotába hajtanak,1937. május 19., a hintóban: Gian Galeazzo Ciano (1903-1944) olasz külügyminiszer és Kánya Kálmán (1869-1945) magyar külügyminiszter, a háttérben a Sándor-palota, Honvédelmi-minisztérium, és a Kármelita-kolostor épületei, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, a felületén törésnyomokkal, 29x39 cm
12145.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937 Schäffer Gyula (1902-1939): Budapest, Szent György tér, III. Viktor Emánuel (1869-1947) olasz király kíséretének tagjai, ünneplő tömeg és katonák díszsorfala között a budavári királyi palotába hajtanak,1937. május 19., a hintóban: Giuseppe Mario Asinari Rossillon di Bernezzo (1874-1943) tábornok, III. Viktor Emánuel főhadsegéd je és vitéz Keresztes-Fischer Lajos (1884-1948) tábornok, a kormányzó katonai iroda főnöke, a háttérben a Sándor-palota, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 29x39 cm
12146.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1940 Budai vár, Szentháromság utca 7. bejárata, Ruszwürm cukrászda részletével, fotó, jelzés nélkül, sarkán törésnyommal, 40x41 cm
12147.

Rufpreis:
2 400 HUF

1927 Pécsbányatelep, Gróf Széchenyi István akna, hátoldalon feliratozott fotó, 8,5×11 cm
12150.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF