1938 Az Eucharisztikus Világkongresszus eseményein készült budapesti, hátoldalán feliratozott fotók, 3 db: Magyarruhás lányok, törésnyommal. Díszszázad a körmenetben, törésnyommal. Bíborosok a menetben, nyíllal jelzett feltehetően Serédi Jusztinián hercegprímás, foltos. Mind 6,5×9 cm méretben
1960. augusztus 20. Budapest, műsor a tabáni színpadon, Tiszavölgyi József (1909-?) budapesti fotóriporter hagyatékából 4 db vintage NEGATÍV, rövid felirat a filmen, 6x6 cm
1937 Schäffer Gyula (1902-1939): Budapest, Szent György tér, III. Viktor Emánuel (1869-1947) olasz király kíséretének tagjai, ünneplő tömeg és katonák díszsorfala között a budavári királyi palotába hajtanak,1937. május 19., a hintóban: Gian Galeazzo Ciano (1903-1944) olasz külügyminiszer és Kánya Kálmán (1869-1945) magyar külügyminiszter, a háttérben a Sándor-palota, Honvédelmi-minisztérium, és a Kármelita-kolostor épületei, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, a felületén törésnyomokkal, 29x39 cm
1937 Schäffer Gyula (1902-1939): Budapest, Szent György tér, III. Viktor Emánuel (1869-1947) olasz király kíséretének tagjai, ünneplő tömeg és katonák díszsorfala között a budavári királyi palotába hajtanak,1937. május 19., a hintóban: Giuseppe Mario Asinari Rossillon di Bernezzo (1874-1943) tábornok, III. Viktor Emánuel főhadsegéd je és vitéz Keresztes-Fischer Lajos (1884-1948) tábornok, a kormányzó katonai iroda főnöke, a háttérben a Sándor-palota, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 29x39 cm