Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Az előszót írta Csánky Dénes. Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
Vegyes művészeti katalógus tétel,5 db: Derkovits és a szocialista művészet (Székesfehérvár, 1968., István Király Múzeum), Mányoki Ádám emlékkiállítás (1957., Szépművészeti Múzeum), Amerigo Tot szobrai (Pécs, 1978., Janus Pannonius Múzeum), Vasarely Múzeum (Pécs, 1977., Janus Pannonius Múzeum), Barcsay. A szentendrei mozaik. (Bp., 1970., Műcsarnok)
1977 Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, Szikra-ny. Fekete-fehér fotókkal. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben.
P. Tóth Enikő: Görgényi István festményei a Rigó gyűjteményben. Tata, 2011, DERIK Hungária Kft. Megjelent 1000 példányban. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.