Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2125642
30567
367
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Betlen Gyula (1879-1963) 1911. "Országos Magyar Kertészeti Egyesület Budapesten 1885." kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 2080562
30568
367
Numismatik
2094208
30569
367
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) műanyag tokban T:PP
2074878
30570
367
Numismatik
2080871
30571
367
6500
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo KE48
2094059
30572
367
4200
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált sérült műanyag tokban (31,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
2116608
30573
367
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" jelzett piefort Ag emlékérem (62,65g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS3 2127020
30574
367
4800
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,55g/0.640/42,5mm) + "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS2
2080763
30575
367
5500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br és Ag emlékérem pár (30,72g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS3
2104735
30576
367
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem T:1,1-
2126509
30577
367
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo KE41 2104824
30578
367
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF