Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 56

XIX. sz. vége, jelzés nélkül: Kuruc tábor. Öntöttvas fali dísztál / Cast iron plate d:40
11098.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
11

Varázsló Faragott afrikai szobor. 30 cm
11099.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Öntödei Munkás" Salgótarjáni Kohászati Üzemnek, szivárvány színű fém öntvény, sérült, m: 16 cm
11100.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Öntödei munkás, fa szobor, fa talapzaton, sérült, m: 19 cm
11101.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Virágcsokor. Bőrplasztika. Kis sérülésekkel 55x45 cm Keretben
11102.

Rufpreis:
6 000 HUF

Oláh Sándor (1959 - ): Ablak előtt. Bőrplasztika. 37x60 cm
11103.

Rufpreis:
12 000 HUF

Réz vaddisznó figura. Jelzett. 13x8 cm
11104.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fa doboz dobókockát ábrázoló intarziával. Hozzá zenélő szerkezet. 21x15x9 cm
11105.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930 P. J. Mene után: Viaskodó szarvasok. Bronz,  márvány talpazattal, m:14 cm, 37×16 cm
11106.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

11107.

Rufpreis:
2 000 HUF

11108.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Diszkoszvető. Öntött bronz figura, apró hibával, márvány talapzaton, m: 19 cm
11109.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF