Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2131022
11098
367
Sculptures, statuettes, plaques
XIX. sz. vége, jelzés nélkül: Kuruc tábor. Öntöttvas fali dísztál / Cast iron plate d:40 2127850
11099
367
Varázsló Faragott afrikai szobor. 30 cm
2126000
11100
367
"Öntödei Munkás" Salgótarjáni Kohászati Üzemnek, szivárvány színű fém öntvény, sérült, m: 16 cm 2126097
11101
367
Öntödei munkás, fa szobor, fa talapzaton, sérült, m: 19 cm 2126341
11102
367
Jelzés nélkül: Virágcsokor. Bőrplasztika. Kis sérülésekkel 55x45 cm Keretben 2125854
11103
367
Oláh Sándor (1959 - ): Ablak előtt. Bőrplasztika. 37x60 cm
2124829
11104
367
Réz vaddisznó figura. Jelzett. 13x8 cm 2124831
11105
367
Fa doboz dobókockát ábrázoló intarziával. Hozzá zenélő szerkezet. 21x15x9 cm 2094305
11106
367
170000
cca 1930 P. J. Mene után: Viaskodó szarvasok. Bronz, márvány talpazattal, m:14 cm, 37×16 cm
974012
11107
367
Ülő Buddha szobor, műgyanta?, apró kopásnyomokkal, egy helyütt ragasztott, m: 12,5 cm
1109658
11108
367
Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m:40 cm
1992610
11109
367
Jelzés nélkül: Diszkoszvető. Öntött bronz figura, apró hibával, márvány talapzaton, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF