Foto

Zahl der Lose: 279

cca 1930 Érdekes fotóalbum életképekkel: utazások, nyaralások, stb., összesen 34 db
12476.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1928 Pobuda Alfréd (1876-1942) budapesti fotóriporter hagyatékából pecséttel jelzett 9 db vintage fotó, kettő feliratozva, a képek foltosak, 17,4x11,3 cm és 18x24 cm között
12477.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1960-1980 kb 65 db filmsztárokról készült fotó, újságkivágás 2 albumban
12478.

Rufpreis:
6 000 HUF

1996 Helló, Doki...! c. film színes werkfotói számozva 1.-160. (8. sz. hiányzik), fotográfus: Kende Tamás, Blimp Bt. és Kalászi Görgy. Bőr mappába ragasztva, borítója feliratozva. Stáb és színészek többek közt: Bacsó Péter (1928-2009), Andor Tamás (1937-), Kállai Ferenc (1925-2010), Gesztesi Károly (1963-2020), Tordy Géza (1938-) , többsége 12,5x18 cm méretben
12479.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900-1920 Vegyes fotó tétel, 5 db, csoportképek, portré és esküvői fotó, fotók kartonon, 22x35 cm és 11x15 cm közötti méretben
12480.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1940 A Ciszterci Rend Budapesti Szent Imre Gimnáziuma mappa 1 tablófotóval  és 3 db csoportképpel, 29x34 cm
12481.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi automobilok mai nagyításokon, 3 db fénykép + hozzáadva a Színházi Élet 1937/22. számából kiemelt 7 oldalas cikket, amelyben további 19 régi autó szerepel, 10x15 cm
12482.

Rufpreis:
2 400 HUF

1943 Budapest, Dénes Miklós (?-?) fafaragó munkái a Műcsarnok tavaszi kiállításán, 22 db fotó, albumba rendezve + Dénes Miklós aláírása 1961-es levelezőlapon
12483.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db régi automobil roncsa, 2 db modern előhívás, 21,5×27,5 cm
12484.

Rufpreis:
5 000 HUF

12485.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oldtimer autókról készült színes fotók, 310 db albumba rendezve, 10×15 cm
12486.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1973 A vietnami háború befejezésekor végzett magyar békemisszió által készített fotót gyűjteménye 2 db dossziéban, 20×23 cm
12487.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF