A lélek és az értelem abc-je. Reader's Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Reader's Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Alexander Bernát: Az újkori philosophia története. II. rész. - - egyetemi tanár előadásai után jegyzi Steiner Izidor bölcsészhallgató. 1902-1903. Bp., é.n, Kun S., 132 p. Stencilezéssel sokszorosított egyetemi jegyzet. Kiadói foltos, kopott egészvászon-kötés, aláhúzásokkal.
Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv 1940 évről. Bp.,(1941), Gergely R., 610 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban.
Sombart Werner: A szocializmus és a szociális mozgalom. Fordította: Vezsenyi Béla. Társadalomtudományi könyvtár. Bp., 1908, Grill. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.