https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 41
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1793071
17209
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
Das Lot is nicht erreichbar
1918656
17210
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. 2010027
17212
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
Das Lot is nicht erreichbar
1996328
17213
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1903837
17214
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1884210
17215
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1905741
17216
367
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2129955
17217
367
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Buday László: Orvosi alkattan. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 186. kötet. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2125959
17218
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Zündorf, Uwe: 100 years of Aspirin. The future has just begun. Bp., 1998, Bayer. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1645654
17219
367
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Cotta, Bernhard von: A jelen geológiája. Bp., 1873, Természettudományi Társulat. Megviselt vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1942794
17220
367
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. C. H. Stratz: Die Rassenschönheit des Weibes. Stuttgart, 1911, Ferdinand Enke,1 t.+XVI+443 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 2087462
17221
367
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Gerry Thompson: Handbuch shiatsu. München, 1996, Mozaik. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse