Avar Gyula: Névtelen hősök. Két tanító levelezése. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,[1911],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 82 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Tutsek Anna: Az édes otthon. Mühlbeck Károly rajzaival. Ifjúsági Könyvek. Bp.,1904, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Tutsek Anna: Cilike megyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben Szép állapotban.
V. Oszejeva: A varázsige. A Davidova rajzaival. Fordította Bene Sándor. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon és az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, laza, részben kissé kijáró lapokkal.