Dr. Hahn István: A zsidó nép története. A babiloni fogságtól napjainkig. Bp., Új Idők Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
Komlós Aladár (szerk.): Ararát. Magyar zsidó évkönyv az 1943. évre. Bp., 1943 - 5703-4, Országos Izr. Leányárvaház. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.
Machsor. Dritter theil. Die Sämmtlichen Fest-Gebete und gottesdienstlichen Dichtungen der Israeliten. Prag, 1845, Gottlieb Haase Söhne. Német és héber nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.