Lajos Mari-Hemző Károly szakácskönyvei, 15 db: 99 Zöldségtál 33 színes ételfotóval.; 99 Saláta 33 színes ételfotóval.; 99 Körítés és főzelék 33 színes ételfotóval.; 99 Sajt- és tojástétel 33 színes ételfotóval.; 99 Húsétel 33 színes ételfotóval.; 99 Vad- és halétel 33 színes ételfotóval.; 99 Előétel 33 színes ételfotóval.; 99 Leves 33 színes ételfotóval.; 99 Egytálétel 33 színes ételfotóval.; 99 Pizza és tészta 33 színes ételfotóval.; 99 Magyaros étel 33 színes ételfotóval.; 99 Ünnepi étel 33 színes ételfotóval.; 99 Nyalánkság 33 színes ételfotóval.; 99 Gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval.; 99 Sütemény és torta 33 színes ételfotóval. Bp.,1983-1996,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Vegyes szakácskönyv tétel, 5 db: Hargitai György: Az étel a legjobb orvosság. 2. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.; Murányi Péter-Murányi Kati: Mindennapi családi konyha. Bp.,én.,Sifi. Kiadói papírkötés.; Ránky Edit-Dr. Ginther Zénó: Natúrkonyha magyaros és keleti ízekkel. Bp.,1991, Egészségforrás. Kiadói papírkötés.; Igazi magyar ételek. Bp., én., Anno. KIadói papírkötés.; Bokor Judit: Finn konyha. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés.;
Vegyes könyvtétel, 5 db: Magyar fűvész könyv. (1988, Múzsák, reprint, kopott borítóval, javított gerinccel.), Oláh Sándor: A családi ház kertje (1974, Mezőgazdasági), Pirk Ambrus: Ötletek a kert berendezéséhez. (1977, Mezőgazdasági), Kedvenc növényeink. (1996, Aquila), Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. (1987, Mezőgazdasági.) Kiadói kartonált papírkötésben, és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
Vegyes könyv tétel, 3 db: Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.