Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 1988

Komárom, Komárno; Kikötő, gőzhajók / port, harbor, steamships (EB)
21745.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
800 HUF

1918 Komárom, Komárno; részlet a Nagy Dunáról, uszályok, híd. Spitzer Sándor kiadása / Danube river bridge, barges (kopott sarkak / worn corners)
21746.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

Komárom, Komárnó; Freisinger Mór kiadása. Címeres, szecessziós keret / Coat of arms, Art Nouveau litho frame
21747.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
4 000 HUF

1909 Komárom, Komárno; Törvényszék. Freisinger Mór kiadása / court (kopott sarkak / worn corners)
21748.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1932 Komárom, Komárno; Duna részlet, uszályok, gőzhajó / Danube river, barges, steamship (b)
21749.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 600 HUF

Komárom, Komárno; Várkapu, katonák. Spitzer Sándor kiadása / castle gate, K.u.K. soldiers (felületi sérülés / surface damage)
21750.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

1910 Komárom, Komárno; Új várkapu, katonák. 957. Laky Béla kiadása / castle gate, K.u.K. soldiers (kopott sarkak / worn corners)
21751.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 600 HUF

1917 Komárom, Komárno; Klapka tér a Városházával / Klapka-Platz mit dem Stadthaus / square, town hall (Rb)
21752.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 600 HUF

1918 Komárom, Komárno; Baross utca / Baross Gasse / street view (EM)
21753.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 000 HUF

Komárom, Komárno; látkép. L. H. Pannonia 127. / general view (Rb)
21754.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 Komárom, Komárno; Ferenc József rakpart. L. H. Pannonia 4760. / Franz Josef Quai / quay (felületi sérülés / surface damage)
21755.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

1918 Komárom, Komárno; Szent András templom, Korén József, Leisz Nándor üzlete. Spitzer Sándor kiadása / church, shops (kopott sarkak / worn corners)
21756.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF