Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1988
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1897422
21745
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Komárom, Komárno; Kikötő, gőzhajók / port, harbor, steamships (EB)
2124736
21746
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1918 Komárom, Komárno; részlet a Nagy Dunáról, uszályok, híd. Spitzer Sándor kiadása / Danube river bridge, barges (kopott sarkak / worn corners)
2127080
21747
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T1
Komárom, Komárnó; Freisinger Mór kiadása. Címeres, szecessziós keret / Coat of arms, Art Nouveau litho frame 2124756
21748
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1909 Komárom, Komárno; Törvényszék. Freisinger Mór kiadása / court (kopott sarkak / worn corners)
2124742
21749
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1932 Komárom, Komárno; Duna részlet, uszályok, gőzhajó / Danube river, barges, steamship (b)
2124745
21750
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Komárom, Komárno; Várkapu, katonák. Spitzer Sándor kiadása / castle gate, K.u.K. soldiers (felületi sérülés / surface damage)
2124747
21751
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1910 Komárom, Komárno; Új várkapu, katonák. 957. Laky Béla kiadása / castle gate, K.u.K. soldiers (kopott sarkak / worn corners)
2124749
21752
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1917 Komárom, Komárno; Klapka tér a Városházával / Klapka-Platz mit dem Stadthaus / square, town hall (Rb)
2124752
21753
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1918 Komárom, Komárno; Baross utca / Baross Gasse / street view (EM) 2124754
21754
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
Komárom, Komárno; látkép. L. H. Pannonia 127. / general view (Rb)
2124741
21755
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1916 Komárom, Komárno; Ferenc József rakpart. L. H. Pannonia 4760. / Franz Josef Quai / quay (felületi sérülés / surface damage)
2124739
21756
367
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1918 Komárom, Komárno; Szent András templom, Korén József, Leisz Nándor üzlete. Spitzer Sándor kiadása / church, shops (kopott sarkak / worn corners)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF