Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2119475
31200
366
4200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1957. "V. Országos Ejtőernyős Bajnokság" zománcozott kitűző (18x13mm) T:1-
2087000
31201
366
Numismatik
1958. "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" + Br kitüntetés mellszalagon (35,5mm) + "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" ezüstözött kitüntetés mellszalagon (35,5mm) + "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 20 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" aranyozott kitüntetés mellszalagon T:1- 2117621
31202
366
Numismatik
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem, mellszalaggal + 1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1985. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 2086904
31203
366
Numismatik
~1960. "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény (27x18mm) T:2
2086891
31204
366
Numismatik
1962. "Társadalmi Munkáért - Szeged / 1962" zománcozott jelvény (~21mm) T:2
2017677
31205
366
500
Numismatik
1962. "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége)" zománcozott jelvény (24x20mm) T:1-
2117596
31206
366
Numismatik
1964. "Tokiói olimpia" zománcozott jelvény (26x26mm) T:1- 2121357
31207
366
Numismatik
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti tokban T:1,1- 2086149
31208
366
Numismatik
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés miniatűrrel együtt tokban T:1- 2103106
31209
366
Numismatik
~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 20" jelvény, eredeti tokban (26mm) T:1- 2102162
31210
366
Numismatik
~1970. "A közlekedés kiváló dolgozója" zománcozott kitüntetés tokban, minatűrrel T:2 tok sérült
2055601
31211
366
Numismatik
~1970-1980. "Szocialista Brigád" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, tokban (27mm, 16mm) + "A Magyar Népköztársaság kisdobosa" zománcozott, aranyozott fém jelvény (28mm) T:1,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF