Spielzeuge Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2123165
11764
366
Toys, board-games
Kínai sakk készlet eredeti dobozában / Chinese chess 42x42 cm 2122290
11765
366
Toys, board-games
23 db rézből készült "ólomkatona" 2122296
11766
366
Toys, board-games
20 db fémből készült "ólomkatona" és műanyag játék figura
2118118
11767
366
Toys, board-games
Fa dominó, kártya, ivós amőba eredeti dobozában 2118120
11768
366
Toys, board-games
4 pakli kártya eredeti dobozában 2118153
11769
366
Toys, board-games
2123625
11770
366
Toys, board-games
cca 1860-90 Jeu de l'oie francia nyelvű lúd társasjáték tábla, karton, kopott, foltos 40x53,5 2121313
11771
366
Toys, board-games
Babák, össz. 10 db: Simba vagy Mattel vagy Disney jelzéssel, 2 db márka vagy jelzés nélkül, mind ruhával, h: ca. 31 cm 2119434
11772
366
Toys, board-games
Fa kacsa játék, festett, enyhén kopott, h: 28 cm
2119828
11773
366
4400
Toys, board-games
Régebbi fém lemezvonatok sínnel. 1 db mozdony MÁV 423 110 felirattal, h: 9,5 cm, m: 5 cm. 2 db vagon MÁV felirattal, h: 9,5 cm, m: 4,5 cm. 3 egybe függő részből álló, kihajtható sínpálya Flim Lemez felirattal, h: 108 cm. Mind kopott állapotban 2120521
11774
366
Toys, board-games
Sakk és ostábla játék, fa figurák fa dobozban, h: 21 cm, m: 4 cm 2113414
11775
366
Toys, board-games
Csengős Mozdony, Bp., ELZETT Művek Lemezárugyár, eredeti viseltes dobozában, hiányos leírással,a játék jó állapotban, 26,5x15,5x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF