Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117168
19084
366
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Michael Kors jelzéssel, 1,2×1,2 cm, bruttó: 2,5 g
2117172
19085
366
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, türkizszínű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,9 g
2117199
19086
366
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos, köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 2,5 g
2117303
19087
366
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel és markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 12,25 g
2117305
19088
366
Jewellery
Ezüst(Ag) markazit kövekkel díszített bross, jelzett, 2,5×1,5 cm
2117311
19089
366
Jewellery
Ezüst(Ag) koronás gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,1 g
2122035
19090
366
13000
Jewellery
Ezüst(Ag) tükrös púdertartó, gravírozott ajándékozási felirattal, jelzett, d: 10 cm, bruttó: 127,3 g
2119815
19091
366
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) medál jelzett, köves 5,5 g 4,6 cm 2120849
19092
366
Jewellery
Ezüst cigaretta tárca. Jelzett, gravírozott, viárgdísszel, SJ vagy JS monogrammal. 54 g, 8x5,5 cm 2120850
19093
366
22000
Jewellery
Ezüst cigaretta tárca. Jelzett, gravírozott, belül aranyozott, feliratozott "Klement Gottwald emlék" 13,7,8 cm, 185 g
2119232
19094
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 3,8 g 2119252
19095
366
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív pancer karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 7,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF