Juwelen

Zahl der Lose: 237

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Michael Kors jelzéssel, 1,2×1,2 cm, bruttó: 2,5 g
19084.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) gyűrű, türkizszínű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,9 g
19085.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) virágos, köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 2,5 g
19086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel és markazittal, jelzett, méret:  55, bruttó: 12,25 g
19087.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) markazit kövekkel díszített bross, jelzett, 2,5×1,5 cm
19088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) koronás gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,1 g
19089.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) tükrös púdertartó, gravírozott ajándékozási felirattal, jelzett, d: 10 cm, bruttó: 127,3 g
19090.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst (Ag) medál jelzett, köves 5,5 g 4,6 cm
19091.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst cigaretta tárca. Jelzett, gravírozott, viárgdísszel, SJ vagy JS monogrammal. 54 g, 8x5,5 cm
19092.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst cigaretta tárca. Jelzett, gravírozott, belül aranyozott, feliratozott "Klement Gottwald emlék" 13,7,8 cm, 185 g
19093.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 3,8 g
19094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) masszív pancer karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 7,1 g
19095.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF