Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117339
19024
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, 1×1 cm, bruttó: 1,4 g 2117030
19025
366
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) nagy szemű figaro nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 18,5 g
2117027
19026
366
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, csavart kereszt függővel, h: 54 cm, 5,2×2,3 cm, nettó: 9,3 g 2117019
19027
366
Jewellery
Ezüst(Ag) félköríves sima-matt fülbevalópár, jelzett, 1,6×1,5 cm, nettó: 1,9 g 2117000
19028
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás áttört nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 4,2 g 2116910
19029
366
Jewellery
Ezüst(Ag) triplaszálas karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 5,3 g 2117336
19030
366
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves karikagyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 50, bruttó: 6,6 g 2116903
19031
366
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, áttört medállal, jelzett, h: 60 cm, 4×2,5 cm, nettó: 5,7 g 2117314
19032
366
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, Pandora jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 2 g 2117312
19033
366
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 5,8 g 2117383
19034
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fésűtok, nem hozzáillő fésűvel, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 5,8 g 2117002
19035
366
Jewellery
Ezüst(Ag) golyókkal díszített kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 4,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF