Babarczi Schwartzer Ottó (1853-1913): Psychiatriai jegyzetek. I. kötet. Unicus! Egyetlen kiadás. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 6+II+290+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, jó állapotban.
Az élet csodái II. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Kutyás és macskás könyvek: Friedl: Kutya betegségek felismerése, kezelése, megelőzése, Quinten Graef: Macska betegségek felismerése, kezelése és megelőzése. David Taylor: Én és a kutyám. Familia könyvek.
Az élet csodái II. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.