Militaria

Zahl der Lose: 333

1916 Weltkrieg 1914-1915. Ulanen-Attacke / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, Uhlan attack + "K.u.K. Reservespital No. 7. der 4. Armee" "K.u.K. ETAPPENPOSTAMT LUBLIN" (kopott sarkak / worn corners)
22883.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 Gebet während der Schlacht / WWI German military, soldier's prayer + "K.D. Feldpostexp. 30. Resrerve-Div."  (EK)
22884.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 Nehéz várágyú a Nida mellett / Weltkrieg 1914-1915. Schweres Festungsgeschütz an der Nida / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, heavy siege artillery + " K.u.K. Festungsspital No. 10. in Krakau" "K.u.K. FELDPOSTAMT 186."  (kopott sarkak / worn corners)
22885.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 Osztrák-magyar katonai felvonulás / Austro-Hungarian K.u.K. military parade, litho (EK)
22886.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 Gefährlicher Patrouillenritt / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, patrol ride + "K. k. Landsturminfanteriebataillon No. 170." "K.u.K. Inf. Halb-Brigadekommando Nr. 60." "K.u.K. Feldpostamt 432." (EK)
22887.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

Wir halten fest und treu zusammen in der Einigkeit liegt die Macht! / WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military, Viribus Unitis propaganda, folklore, litho s: Willy Stieborsky (EK)
22888.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

Lenkei százada. Petőfi dalai / Lenkey, rebel general of the Hungarian Revolution of 1848-1849 (EK)
22889.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Cigiző osztrák-magyar katona / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, soldier smoking a cigarette. photo (fl)
22890.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Osztrák-magyar lovas katona / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, cavalryman. photo (fl)
22891.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar huszár (?) / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, hussar. photo glued to paper (non PC) (vágott / cut)
22892.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 000 HUF

Osztrák-magyar lovas katona, szanitéc / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, cavalryman, medic. photo (fl)
22893.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Osztrák-magyar lovas katona / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, cavalryman with soldiers. photo (EK)
22894.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF