Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2109195
30749
365
5500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag emlékérem kapszulában (36,45g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina 2062483
30751
365
4400
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,2g/0.800/42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP7
2081103
30752
365
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br és Ag emlékérem pár (35,30g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo BP19
2115693
30753
365
Numismatik
Ligeti Erika (1934-) DN "Deák György emlékére / Magyar Filmgyártó Vállalat - Népszerű Tudományos és Oktatófilm Stúdió" kétöldalas Br plakett tokban (84mm) T:1 2080865
30754
365
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br és Ag emlékérem pár (25,46g/0.800/42,5mm) T:1
2093761
30755
365
4800
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem dísztokban (26,13g/0.800/42,5mm) T:1 (PP) Adamo JB1
2081091
30757
365
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Br és Ag emlékérem pár (25,31g/0.800/42,5mm) T:BU
2115976
30758
365
5500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly" Ag emlékérem tokban (36,46g/0.800,42,5mm) T:1- patina(eredetileg PP) Adamo EG6 2110481
30759
365
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" ezüstözött irredenta Br emlékérem (60mm) T:2 ezüstözés kopott HP 3468. 2113540
30760
365
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "VI. Nemzetközi Főiskolai Játékok Budapest" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (40mm) T:2 kis ph.
2113539
30761
365
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:1- 2111518
30762
365
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" (2x) kétoldalas, vert Br emlékérem (40mm) T:2 ph. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF