Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 308

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag emlékérem kapszulában (36,45g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina
30749.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,2g/0.800/42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP7
30751.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br és Ag emlékérem pár (35,30g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo BP19
30752.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ligeti Erika (1934-) DN "Deák György emlékére / Magyar Filmgyártó Vállalat - Népszerű Tudományos és Oktatófilm Stúdió" kétöldalas Br plakett tokban (84mm) T:1
30753.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br és Ag emlékérem pár (25,46g/0.800/42,5mm) T:1
30754.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem dísztokban (26,13g/0.800/42,5mm) T:1 (PP) Adamo JB1
30755.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Br és Ag emlékérem pár (25,31g/0.800/42,5mm) T:BU
30757.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly" Ag emlékérem tokban (36,46g/0.800,42,5mm) T:1- patina(eredetileg PP) Adamo EG6
30758.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" ezüstözött irredenta Br emlékérem (60mm) T:2 ezüstözés kopott  HP 3468.
30759.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "VI. Nemzetközi Főiskolai Játékok Budapest" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (40mm) T:2 kis ph.
30760.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:1-
30761.

Rufpreis:
8 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" (2x) kétoldalas, vert Br emlékérem (40mm) T:2 ph.
30762.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF