Militaria

Zahl der Lose: 84

1940 A leventekiképzés anyagának általános meghatározása
12661.

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 szeptember, Ungvár. Katonák. Németh József pecséttel jelzett fotója. 22x15 cm kartonon
12662.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1920 Katonatiszt kitüntetésekkel, Uher Ödön (1862-1931) császári és királyi udvari fényképész budapesti műtermében készült vintage fotó, 24,5x15,5 cm
12663.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Rechnitzer Károly vintage fotója két katonatisztről, 14,8x10,4 cm, karton (kissé sérült) 27x17 cm
12664.

Rufpreis:
1 600 HUF

1913 Zsolna, Katonatiszt karddal a zsebében, Rek Matild műtermében készült vintage fotó, 14x9,5 cm, karton (sarka törött) 28x18 cm
12665.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Szigorú hadrend, katonák sétája az állomáshelyhez közeli faluban, 12x17 cm, albumlap 17x26 cm
12666.

Rufpreis:
1 600 HUF

1888 Nagykanizsa, végelbocsátó levél tizedes részére, sérült
12667.

Rufpreis:
4 000 HUF

Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-1916. 1-3ter Teil in wöchentlichen Karten mit Chronik zu dauernder Erinnerung. N. 1- 90., 1914. szeptember.-1916. juni. 16. Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-1917. 4ter Teil in wöchentlichen Karten mit Chronik zu dauernder Erinnerung. N. 91-120.,1916. jún. 26-1917. jan. 22.; München-Wien,é.n.,Kriegshilfe-Kriegsfürsorgeamt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötetből a térképek kijárnak (7-22.), a 4. kötet kissé kopott.
12668.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900 Újvidék, Osztrák-magyar katonák csoportképe, "Requisiten-Depot 26." felirattal felettük, az utolsó előtti sor szélén szakáccsal (?), az ülő sorokban tisztekkel, a fekvők között trombitással, kiskutyával, fotó kartonon paszpartuban, Neusatz/Újvidék/Novi Sad, J. Singer, sérült a paszartu elvált a kartontól, a karton sérült, a felületén sérülésnyomokkal, 21,5x24,5 cm
12669.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1920-1940 Rendőr és felesége esküvői fotója kartonon, a felületén folttal, sérüléssel, a fotó részben elvált a kartontól, 23x16 cm
12670.

Rufpreis:
1 600 HUF

1918 Az öt legfiatalabb évfolyamra vonatkozó behívási parancs, 1918. nov. 12. Bartha Albert hadügyminiszter behívási parancsa, plakát, hajtásnyomok mentén szakadt, a hátoldalán javított, 63x47 cm
12671.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940  5 db töltényhüvely, közte töltényhüvely váza, különböző méretekben
12672.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF