cca 1920 Katonatiszt kitüntetésekkel, Uher Ödön (1862-1931) császári és királyi udvari fényképész budapesti műtermében készült vintage fotó, 24,5x15,5 cm
Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-1916. 1-3ter Teil in wöchentlichen Karten mit Chronik zu dauernder Erinnerung. N. 1- 90., 1914. szeptember.-1916. juni. 16. Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-1917. 4ter Teil in wöchentlichen Karten mit Chronik zu dauernder Erinnerung. N. 91-120.,1916. jún. 26-1917. jan. 22.; München-Wien,é.n.,Kriegshilfe-Kriegsfürsorgeamt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötetből a térképek kijárnak (7-22.), a 4. kötet kissé kopott.
cca 1900 Újvidék, Osztrák-magyar katonák csoportképe, "Requisiten-Depot 26." felirattal felettük, az utolsó előtti sor szélén szakáccsal (?), az ülő sorokban tisztekkel, a fekvők között trombitással, kiskutyával, fotó kartonon paszpartuban, Neusatz/Újvidék/Novi Sad, J. Singer, sérült a paszartu elvált a kartontól, a karton sérült, a felületén sérülésnyomokkal, 21,5x24,5 cm
1918 Az öt legfiatalabb évfolyamra vonatkozó behívási parancs, 1918. nov. 12. Bartha Albert hadügyminiszter behívási parancsa, plakát, hajtásnyomok mentén szakadt, a hátoldalán javított, 63x47 cm