1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli, de általa feliratozott, vintage fotója (Rakpart), az egykori tároló album kartonjára ragasztva, 5,6x8,1 cm
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli, de általa feliratozott, vintage fotója (Mátyáshegy, ez a 468. sz. felvétele), 8,5x6 cm
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli, de általa feliratozott, vintage fotója (Bp., Lánchíd, ez a 757. sz. felvétele), az egykori tároló album kartonjára ragasztva, 6x8,5 cm
1987 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából vintage fotóművészeti alkotás, amely egy kiállítási meghívójába van beragasztva, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 14x9 cm
1979 Csonka Béla (1938-2018) kaposvári fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett vintage fotómontázs (Generációk), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 24x11,5 cm