AI-14 R motor (6. sorozattól) műszaki kezelési utasítása és időszakos munkák leírása. Bp.,1967., Magyar Honvédelmi Szövetség, 61+3 p. Egészvászon-kötésben.
1/1977. sz. főmérnöki utasítás. Motoros repülőgépek és repülést kiszolgáló földi berendezések üzembenntartásának szabályai. Bp., 1977., MHSZ, 438 p. Nylon-kötésben.
PZL 101 A "Gawron" repülőgép alkatrész katalógusa. Warszawa, 1967., Polskie Zaklady Lotnicze, 409 p. Lengyel, orosz, német és angol nyelven. Nylon-kötés.
Az AN-2 repülőgép üzemeltetési és műszaki karbantartási utasítása. Szerk.: Horváth István. Bp.,1975., MÉM Repülőgépes Szolgálat, 318 p. Félvászon-kötésben, a két "tűzőgomb" egyike hiányos, ezért a hátsó borító kissé elvált. Megjelent 400 példányban.
Kézikönyv repülőknek. Tankönyv a közforgalmon kívüli helikoptervezető növendékek elméleti vizsgára történő felkészítéséhez. Összeáll. Dr. Takáts László. Bp., [1997],Sky Home Service. Papírkötésben.
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp.,1953, Magyar Repülő Szövetség, 200+4 p. III. kiadás. Félvászon-kötésben, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Torday: A röntgen sugarak felfedezésének története és hatása a természettudományok fejlődésére. Elektron elmélet. A röntgen sugarak tudományos gyakorlati alkalmazásai. Szentes, 1911, Untermüller Ernő-ny., 37+3 p. Kiadói foltos papírkötés.
Molnár Gyula: Gépkocsi alapismeretek c. könyv melléklete. [Bp., én., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet], 48 p. Színes és fekete-fehér ábrákkal. Tűzött kötés, borító nélkül (?)
Ulrich Schweizer Schuco. Die Fahrzeuge der Classic-Collection./The Vehicles of the Classic-Collection. (Neuenburg am Rhein), 2013, Tin-and-Toys Verlag. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.