Dr. Kincs Elek: Történeti áttekintés. Általános Ismeretek Kézikönyve különlenyomata. Bp.,1939,(Merkantil-ny.) Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző dedikációjával, és ajándékozási soraival./ Linen-binding, in Hungarian languae. Signed by the author.
Mary Vincent - R. A. Stradling: A spanyol és portugál világ atlasza. Ford.: Hajnal Piroska, és Király Zsuzsa. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.