Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1917437
17156
365
3200
Books: Gastronomy and Gardening
1982486
17157
365
1780307
17158
365
Enesei Dorner Béla: A kereskedelmi trágyák történelme, gyártása és használata. Bp.,[1925],Athenaeum, 508 p. Harmadik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 1780110
17159
365
Dr. Bittera Miklós: Répatermesztés. Gazdasági tanácsadó 32. Bp.,[1929], Athenaeum,160 p. Szövegközti illuszrációkkal. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
1792898
17160
365
2036834
17161
365
Egészséges Életmód 3 kötete: Rosanna Sonato: Gyógyító masszázs.; Rákmegelőző étrend. Összeáll. és szerk.: Koronczai Magdolna.; Walter Pedrotti: A szépítő, gyógyító méz, propolisz és társaik. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
2068467
17162
365
Magyar boralmanach 2003. Ki kicsoda a magyar bor világában. Bp., 2003. Vinum Passum. Kiadói kartonált papírkötésben.
2112148
17163
365
Vegyes könyvtétel, 6 db: Faragó Baba: A főzőkanáltól az estélyi ruháig. Bp.,1947, (Igazság-ny.), 131+2 p. A kötött rovatot Farnadi Ilonka, a divatrajzokat Molnár Éva, a fejezetek illusztrációit Hauswirth Magda rajzolta. Borító nélküli példány. + Ehrhard Donath: Házi gyümölcs és zöldség-feldolgozás. Levek, borok, konzervek. KHO. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Jaroslav Balastík: Házi tartósítás és fagyasztás. KHO. Bp.-Pozsony, 1987-1989., Mezőgazdasági-Príroda. Kiadói papírkötés. x 2. Gyümölcs- és zöldséglevek, hűsítők, italok, szörpök és teák. Szerk.: Szalay András. Bukarest, 1985, Ceres. Kiadói papírkötés. Béatrice Dupuy-Paulette Fischer: Régi falusi receptek. Lekvárok, dzsemek. Gyümölcskocsonyák. Alkoholban eltett gyümölcsök. Bp.,1994, Delta 2000. Kiadói papírkötés. 1983168
17164
365
Gabula András-Halmos Mónika-Korpádi Péter-Patyi Árpád: Nagy süteménykönyv. Kisújszállás,2006, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1968836
17165
365
1896537
17166
365
Stahl Judit: Enni jó. Bp., 2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2010581
17167
365
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF