https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 184
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1802376
15593
364
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből Debrecen, 1997
Das Lot is nicht erreichbar
1786117
15594
364
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1719403
15596
364
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1765583
15598
364
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1962930
15600
364
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Presence de la France. hn., 1962, Art et Style. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1966214
15601
364
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kuntár Lajos-Szabó László (szerk.): Szentgotthárd - Helytörténeti, művelődéstörténeti, helyismereti tanulmányok. Szombathely, 1981. Szentgotthárd Tanácsa. Festett egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 772p. 1962382
15602
364
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kazimierz Saysse-Tobiczyk: Pod Wierchami Tatr. Warszawa, 1956, Nasza Księgarnia. Fekete-fehér fotókkal. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1952150
15603
364
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Michael Yamashita: Cseng Ho. A lenagyobb kínai felfedező nyomában. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1952048
15604
364
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1952272
15605
364
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Parkerdők Magyarországon. Szerk.: Mészöly Győző. Bp.,1981, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen felső részén sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1952260
15606
364
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Alexay Zoltán: Szigetköz. Bp.,1994, Interpress-Adwest. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1952244
15607
364
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szigetközzel kapcsolatos könyvtétel, 2 db: Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.+Bárdos Deák Péter: Megsebzett táj. Szigetköz. Bp.,1994, Pelikán. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse