Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 260

30528.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Dr. Baló József / Magyar Pathologusok Társasága 1932" kétoldalas, öntött Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (96mm) T:1-
30529.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo KE48
30530.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált sérült műanyag tokban (31,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
30531.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (31,26g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo GS1
30532.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br és Ag emlékérem pár (30,72g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS3
30533.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30534.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4
30535.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo ST6
30536.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br és Ag emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS4
30537.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. MÉE Nógrád megye - "Báró Pálffy Miklós főkapitány" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1
30538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1988. "30 éves a Magyar Vagon és Gépgyár Éremgyűjtő Szakkör Győr" Ag emlékérem dísztokban (45,54g/0.900/43mm) T:1 (PP) Adamo GR3
30539.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF