Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2074878
30528
363
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2093911
30529
363
5500
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Dr. Baló József / Magyar Pathologusok Társasága 1932" kétoldalas, öntött Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (96mm) T:1-
2080871
30530
363
6500
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo KE48
2094059
30531
363
4200
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált sérült műanyag tokban (31,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
2081059
30532
363
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (31,26g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
2080763
30533
363
6500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br és Ag emlékérem pár (30,72g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS3
2083797
30534
363
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
2095782
30535
363
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4 2096059
30536
363
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo ST6
2081071
30537
363
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br és Ag emlékérem pár (34,92g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS4
2083799
30538
363
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Nógrád megye - "Báró Pálffy Miklós főkapitány" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1
2093711
30539
363
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "30 éves a Magyar Vagon és Gépgyár Éremgyűjtő Szakkör Győr" Ag emlékérem dísztokban (45,54g/0.900/43mm) T:1 (PP) Adamo GR3 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF