Foto Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2088737
12118
362
Photo
cca 1940 Pécs, Szent Mór kollégium épülete, későbbi modern előhívás, üvegezett fa keretben, a keret hátoldalán a kartonon az egyetem egykori diákjának ajándékozási soraival egykori diáktársának.
2087761
12119
362
Photo
cca 1940 ,,Kálmán foto" feliratú, pecséttel jelzett, vintage fotó, 18x21,7 cm 2057365
12120
362
2200
Photo
cca 1910 7 db magas státuszú családi esküvőt ábrázoló fotó kartonon 24x18 cm 2087715
12121
362
Photo
1932 Szekszárd, Áll. RG. érettségizett növendékei, kistabló nevesített portrékkal, felületén kisebb hibával, kartonra ragasztva, 17,5x21,5 cm 2087674
12122
362
Photo
1944 Dulovics feliratú, műtermi fotó, 23,4x17,5 cm, karton 28,3x20,5 cm
2087666
12123
362
Photo
1926 Gördeszkás lovacskán, Goszleth és Fia budapesti műtermében készült vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, 19x12 cm, karton 28,5x20,2 cm 2093003
12124
362
Photo
1918 A Magyar Postaaltisztek Országos Egyesületének Budafoki csoportja tabló.22x17 cm Üvegezett keretben. 2089472
12125
362
Photo
1958 Vasúti pálya építése, 3 db fotó, 24×18 cm 2091051
12126
362
Photo
cca 1900 Kéményseprők, kartonra kasírozott fotó, üvegezett keretben, 15×11 cm 2093247
12127
362
Photo
cca 1900-1920 Ismeretlen férfi díszmagyarban, 23×15 cm 2087706
12128
362
Photo
cca 1950 Kézzel színezett portré, 23x17 cm, karton 27,7x19 cm
2089555
12129
362
Photo
9 db sajtófotó, filmfotó, vegyes méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF