Foto

Zahl der Lose: 212

cca 1940 Pécs, Szent Mór kollégium épülete, későbbi modern előhívás, üvegezett fa keretben, a keret hátoldalán a kartonon az egyetem egykori diákjának ajándékozási soraival egykori diáktársának.
12118.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 ,,Kálmán foto" feliratú, pecséttel jelzett, vintage fotó, 18x21,7 cm
12119.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 7 db magas státuszú családi esküvőt ábrázoló fotó kartonon 24x18 cm
12120.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1932 Szekszárd, Áll. RG. érettségizett növendékei, kistabló nevesített portrékkal, felületén kisebb hibával, kartonra ragasztva, 17,5x21,5 cm
12121.

Rufpreis:
1 600 HUF

1944 Dulovics feliratú, műtermi fotó, 23,4x17,5 cm, karton 28,3x20,5 cm
12122.

Rufpreis:
1 400 HUF

1926 Gördeszkás lovacskán, Goszleth és Fia budapesti műtermében készült vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, 19x12 cm, karton 28,5x20,2 cm
12123.

Rufpreis:
1 600 HUF

1918 A Magyar Postaaltisztek Országos Egyesületének Budafoki csoportja tabló.22x17 cm Üvegezett keretben.
12124.

Rufpreis:
1 600 HUF
16

1958 Vasúti pálya építése, 3 db fotó, 24×18 cm
12125.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Kéményseprők, kartonra kasírozott fotó, üvegezett keretben, 15×11 cm
12126.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1920 Ismeretlen férfi díszmagyarban, 23×15 cm
12127.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 Kézzel színezett portré, 23x17 cm, karton 27,7x19 cm
12128.

Rufpreis:
800 HUF

9 db sajtófotó, filmfotó, vegyes méretben
12129.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF