Theatrum Europaeum. A Rákóczi-szabadságharc krónikája az európai kulturális színtéren. Vál., a bevezető tanulmányt írta, a jegyzetapparátust és mutatókat összeállította: Kincses Katalin Mária. Ford.: Tuza Csilla. Rákóczi Források. Bp.,2013.,Nap Kiadó. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Küzdtünk híven a forradalomért. Képes röplapok az illegalitás idejéből. Az MSZMP Központi Bizottságának Párttörténeti Intézete. Bp.,1961, Kossuth, XXI+1 p.+100 t. Kiadói félvászon-kötésben, a gerincén fém sínnel, amit lehúzva a röplapok kiemelhetőek belőle, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
Mary Vincent - R. A. Stradling: A spanyol és portugál világ atlasza. Ford.: Hajnal Piroska, és Király Zsuzsa. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.