Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2057335
17084
362
Books: Gastronomy and Gardening
Kucsera Kálmán: Gyümölcstermelés. V.O.G.E. Könyvtár 11. sz. Kiadja: Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete. Bp.,1933, Stephaneum. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
2021335
17085
362
Lehoczky János-Reichart Gábor: A szőlő védelme. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés.
2036834
17086
362
Egészséges Életmód 3 kötete: Rosanna Sonato: Gyógyító masszázs.; Rákmegelőző étrend. Összeáll. és szerk.: Koronczai Magdolna.; Walter Pedrotti: A szépítő, gyógyító méz, propolisz és társaik. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
2048938
17087
362
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1983.,Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
2065006
17088
362
Dr. Tildy Zoltán: Pro Natura. Bp.,1975, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
2068467
17089
362
Magyar boralmanach 2003. Ki kicsoda a magyar bor világában. Bp., 2003. Vinum Passum. Kiadói kartonált papírkötésben.
2073828
17090
362
Dr. Bucsányi Gyula: Természetes táplálkozás és gyógyhatása. Bp.,(1916), Légrády, 400+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
2077279
17091
362
Tárgyik Sándor-Nagy László: Hidegkonyhai szakácsművészet. Bp.,1983, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2019192
17092
362
Állattenyésztési enciklopédia I-III. kötet. Szerk.: Dr. Horn Artúr- Bp., 1971, Mezőgazdasági. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
2019205
17093
362
Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az I. kötetben tintás aláhúzásokkal. 2002217
17094
362
4 db szakácskönyv: A finn konyha, Mikrohullám szakácskönyv és kezelési útmutató, Csemegék, 101 hasznos ötlet, főzzünk mikrohullámmal
1952057
17095
362
Házikerti kézikönyv. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1985, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF