Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 60

Kucsera Kálmán: Gyümölcstermelés. V.O.G.E. Könyvtár 11. sz. Kiadja: Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete. Bp.,1933, Stephaneum. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
17084.

Rufpreis:
2 000 HUF

17085.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egészséges Életmód 3 kötete:  Rosanna Sonato: Gyógyító masszázs.; Rákmegelőző étrend. Összeáll. és szerk.: Koronczai Magdolna.; Walter Pedrotti: A szépítő, gyógyító méz, propolisz és társaik. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1983.,Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
17087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Tildy Zoltán: Pro Natura. Bp.,1975, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17088.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar boralmanach 2003. Ki kicsoda a magyar bor világában. Bp., 2003. Vinum Passum. Kiadói kartonált papírkötésben.
17089.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Bucsányi Gyula: Természetes táplálkozás és gyógyhatása. Bp.,(1916), Légrády, 400+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tárgyik Sándor-Nagy László: Hidegkonyhai szakácsművészet. Bp.,1983, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17091.

Rufpreis:
1 000 HUF

17092.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az I. kötetben tintás aláhúzásokkal.
17093.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db szakácskönyv: A finn konyha, Mikrohullám szakácskönyv és kezelési útmutató, Csemegék, 101 hasznos ötlet, főzzünk mikrohullámmal
17094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Házikerti kézikönyv. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1985, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF