Flohmarkt Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2081108
11651
361
Flea Market
New and accurat map of the world 1651. térkép modern aranyozott díszkiadása üvegezett keretben 51x40 cm 2081096
11652
361
Flea Market
Réz kaspó elefánt fülekkel m: 13 cm 2066299
11653
361
Flea Market
Pollák István kalapgyáros jelzett cilinder szép állapotban, kemény, vászonborítás, hordozható kalaptartóban 54 es méret 2079335
11654
361
Flea Market
Régi fa díszkulacs, bőr szíjakkal, díszítéssel, a bőrön 1896-os évszámmal, sérült, megviselt állapotban, szúnyomokkal, m: 34,5 cm
2057308
11655
361
4800
Flea Market
Roco Nr. 44684 személyvagon modell, eredeti dobozában, egy-két alkatrésszel, jó állapotban, 30x3x4,5 cm
2080027
11656
361
3400
Flea Market
Zománcozott fém zsíros bödön, m: 21 cm
2080034
11657
361
Flea Market
Faragott fa polc, 31×19 cm 2080025
11658
361
Flea Market
Faragott fa sarokpolc, 48×14 cm 2080041
11659
361
4400
Flea Market
2080010
11660
361
Flea Market
Faragott fa tál, 27×19 cm
2080038
11661
361
Flea Market
2082166
11662
361
44000
Flea Market
1930 Franck Kávé zománctábla, szélén kopásnyomokkal, kis kopásokkal, egyébként jó állapotban, 48×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF