Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960766
10012
360
Barta Ernő (1878-1956): Menekülők 1925. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cn 2073265
10013
360
Bálint jelzéssel: Kaktuszos csendélet. Olaj, farost, 37×46 cm 2014255
10014
360
Natalia Bejenaru (1951-): Női akt háttal. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×27 cm
2072327
10015
360
Bene Klára (?-): Pünkösdirózsa. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×19 cm
2070105
10016
360
Benedek István (?-?): Szentendre. Pasztell, papír, 56×42 cm 2060776
10017
360
2077548
10018
360
Benczúr jelzéssel: Rózsaszirmok. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 21×27 cm 2035194
10019
360
Benedek Péter: Esti tó. Akvarell, papír. jelzett, 25x35 cm Üvegezett keretben. 2077518
10020
360
11000
Berkes jelzéssel: Nagyvárosi sugárút. Olaj, karton, 34×42 cm 2072065
10021
360
Beron Gyula (1885-1971): Házak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 2074598
10022
360
Blahos Rudolf (1917-1986): Tiszapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 1916291
10023
360
Blaskó Zoltán (?-): Azért vagy itt.. Olaj, farost, jelzett, keretben, 83×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF