Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2489831
10085
36
38000
Kézdi Kovács László (1864-1942), 2 db mű: Orczy-kert (Bp.), 1884 november. Tus, akvarell, papír. Egyik jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 2x29,5x23 cm 2467808
10086
36
60000
Berkes Antal (1874-1938): Tabán. Olaj, karton. Jelzett. 40x50cm. Dekoratív, sérült keretben. 2488011
10087
36
Koszkol Jenő (1868-1935): Tabán, 1933. Akvarell, karton. Jelzett. Fa keretben. 11,5×16 cm. 2480250
10088
36
30000
2490227
10089
36
80000
Várdeák Ferenc (1897-1971): Óbuda, ruhaárus a Kolosy téri piacon. Olaj, vászon. Jelzett. Kiállítva: Várdeák Ferenc (1897-1971) festőművész emlékkiállítása. Kempinski Galéria, Budapest, 2004. április. 06. - 2004. május. 31. Kiállítva és reprodukálva: Várdeák Ferenc emlékkiállítás. Miskolci Galéria, Miskolc, 2003. Kat.sz.: 42. Reprodukálva a Missionart Galéria honlapján: http://www.missionart.hu/muveszek/vardeak-ferenc/. Restaurált. Fa keretben. 50x60 cm / oil on canvas, signed, restored, framed.
2456222
10090
36
80000
Pleidell János (1905 - 2007): Budai vár. Akvarell, papír. 39x 61cm, jelzett: Pleidell Bp. 985.I.24. Üvegezett fa keretben. 2478939
10091
36
34000
Rácmolnár Sándor (1960): Káin és Ábel, 1994. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/IV számozással. Üvegezett keretben. 40×42 cm
2472334
10092
36
80000
Fehér László (1953-): Hajléktalan vacsorája, 2014. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel, lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival. 56x80 cm. Ritka, egyedi, gyűjtői darab! / László Fehér (1953-): Supper of a homeless, 2014. Screenprint on paper, signed, proof print, with autograph dedication lines on the reverse. 56x80 cm. 2440747
10093
36
14000
Nagy Gábor (1949-): Akció. Rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. Hátoldalán címkén feliratozott, amelyen 1986 dátummal ellátott. Üvegezett fa keretben, 14,5x10 cm. 2480134
10094
36
32000
Benes Bátor (1978-): Birodalom I., 2006. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 1/15. Üvegezett fa keretben. 63x48 cm
2437086
10095
36
50000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Táncoló csontpár. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett. Üvegezett keretben, 30×20,5 cm
2479014
10096
36
30000
DrMáriás (Máriás Béla, 1966-): A kapitalizmus legyőzi a kommunizmust Magrittenál. Computer print, merített papír, jelzett, számozott: 1/1! 23×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF