Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 161
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2063265
30750
359
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Ag emlékérem (36g/0.835/42,5mm) T:1 2062118
30751
359
4800
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo BP25
2062497
30752
359
4600
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" Ag emlékérem (35,96g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina Adamo BP32 2063269
30753
359
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1939. "A Felvidék visszacsatolásának emlékére / A Magyar Éremművészeti Egyesület 1939" Br emlékérem (91mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. " Commemorating the reunification with Upper Hungary / The Hungarian Medal Art Society 1939" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (91mm) C:XF small patina 2062822
30754
359
4400
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Ady / Hazafias Népfront - 'Hazamegyek a falumba' - Ady emlékbizottsága Ajka 1977" kétoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1- 2029509
30755
359
Numismatik
2004728
30756
359
Numismatik
2066465
30757
359
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" Br emlékérem (42,5mm) T:PP
2029269
30758
359
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) ~1980. "Pest megye közművelődéséért" Br plakett (91mm) díszdobozban T:2 2009257
30759
359
Numismatik
2062096
30760
359
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda" Ag emlékérem (25,11g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo BP8 2061947
30761
359
4200
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (0.800/42,5mm) T:1- patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF