Militaria Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2068519
31458
359
Military
Numismatik
~1930. 2db hadiszalag klf kitüntetésekhez, jó állapotban 2061977
31459
359
Military
Numismatik
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés, sérült mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with damaged ribbon C:XF NMK 442. 2029180
31461
359
Military
Numismatik
~1948. "Gépkocsizó lövész" hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a. 2068644
31462
359
Military
Numismatik
~1970. "MHSZ Eredményes Munkáért" zománcozott jelvény eredeti dísztokban (31x42mm) T:2,2- hátoldalán forrasztásnyom 2069155
31463
359
Military
Numismatik
~1970-1980. "Emlékül a Magyar Néphadsereg Műszaki Főnökétől" Br emlékplakett eredeti dísztokban, tokhoz rögzítve (109x122mm) T:1-
2064443
31464
359
Military
Numismatik
DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (33x46mm) + DN "Zalka Máté Katonai Főiskola" zománcozott fém jelvény (27,5x46mm) + DN "Élenjáró Rajparancsnok" ezüstözött zománcozott fém jelvény (~32x40mm) T:1-,2
2064458
31465
359
Military
Numismatik
4 db nemzetőrségi és katonai felvarró + aranyozott fém nyakkendőcsipesz T:1,2 1892290
31466
359
Military
Numismatik
Belgium ~1950. "Munka Érdemérem" (2xklf) mellszalagon, egy váll-lapra varrva T2 Belgium ~1950. "Labour Merit Civil Medal" (2xdiff) with ribbon, both sewn an epaulet C:XF 2050101
31467
359
30000
Military
Numismatik
2062419
31468
359
Military
Numismatik
Nagy-Britannia DN Leuchars állomás fém jelvénye (33x45mm) T:1- Great Britain ND Leuchars Station metal badge (33x45mm) C:AU
2062398
31469
359
Military
Numismatik
Oroszország DN "Északi Flotta Tengeralattjáró jelvény" zománcozott fém jelvény (35x45mm) T:2 sérült zománc Russia ND "Northern Fleet Submarine Badge" enamelled metal badge (35x45mm) C:XF damaged enamell 2063849
31470
359
Military
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (32x40mm) C:XF small patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF