https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 243
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2061921
12768
359
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1927 Bp. Magyar Óra és Ékszeripar. A budapesti órásipartestület hivatalos lapja. V. évfolyam, 23. szám 2061906
12769
359
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1927 Bp. Magyar Óra és Ékszeripar. A budapesti órásipartestület hivatalos lapja. V. évfolyam, 19. szám 1983408
12770
359
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Vasárnapi könyv. 1928. I. és II. félév. Teljes, XVIII. évfolyam. Papírkötésben, két kötetben. 1955312
12771
359
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Magyar művészet IV. évfolyam bekötve, szétesett egészvászon kötésben 2052840
12772
359
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Bilkei Ferenc: Miért tiltja a katolikus egyház a vegyes házasságokat? Náday László püspöki tabácsos ajándékozási soraival. Székesfehérvár, 1928. Vörösmarty nyomda. Kötés nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
2017815
12773
359
0
10000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
2063330
12774
359
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 Dohánykisárusok Közlönye. VI. évf. 10. sz. 1929. május 15. Laptulajdonos: Dohánykisárusok Országos Szövetsége. Szerk: Szarvady Kálmán. Korabeli reklámokkal. Kalocsa, Árpád-ny., hajtásnyommal, szakadásokkal, 8 p. 2067012
12775
359
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Rákospalota, asztalos mester 10 db fizetési boríték 2001192
12776
359
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Gondüző (Problem) gyorsfőző reklám prospektusa, receptekkel, 14 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1922364
12777
359
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Turánizmus A turáni gondolat és a jövő Baráthosi Turáni könyvei 24. Leporello 8 oldallal 2053486
12778
359
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 A Nemzeti Színház műsorfüzetei: Liliomfi, Pénz! Pénz! Pénz!, sok Vajda M. Pál által készített színészfotóval
Das Lot is nicht erreichbar
2062371
12779
359
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
11 db repüléssel kapcsolatos nyomtatvány, levélzáró, stb.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse