Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.
Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, papír védőborítóval gazdag képanyaggal
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.