Tolnai: A világháború története 1914-1918 I. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, gerince hiányzik, viseltes állapotban.
Luftfahrt. Eine Einführung in das Gesamtgebiet. Berlin, 1935, Datsch-Lehrmitteldienst. Német nyelven. Számos szövegközti fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Az ardenneki offenzíva. Az ardenneki támadás a németek szemszögéből. Szerk.: Danny S: Parker. Ford.: Szilágyi Béla. Debrecen,1999,Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-2. kötet. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916.Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 448+398 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet: gerincen kis sérüléssel, kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban, a II. kötet: kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, a hátsó szennylap kijár.
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 4 hiányzó táblával, 38-43. oldalak között két lap és egy tábla kijár.
Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, ceruzás jegyzettel.
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt..., A hadtest hű marad, Ne sárgulj, fűzfa!, Virágzik a mandula. Egészvászon és félvászon kötésben, kopottas állapotban.