Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 162
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1763399
17092
357
Books: Architecture, Art
1891736
17093
357
Books: Architecture, Art
1891876
17094
357
Books: Architecture, Art
1891740
17095
357
Books: Architecture, Art
A művészet kiskönyvtára sorozat 5 kötete: Leonardo da Vinci, Raffaello, Poussin, Modiglani, Chagall. Bp.,1967-1979, Corvina. Kiadói papírkötés.
1890402
17097
357
Books: Architecture, Art
1904165
17098
357
3400
Books: Architecture, Art
Miklósvölgyi János: Ember és művészet keresztútjárása. Bp., 2011, Kariosz. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1938921
17101
357
Books: Architecture, Art
Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, a papír védőborító gerincén kopásnyomokkal.
1938790
17102
357
Books: Architecture, Art
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1938908
17103
357
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 106 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1882443
17104
357
Books: Architecture, Art
Magyar design 92. I-II. kötet. Szerk.: Kulinyi István-Gulyás Katalin-Györgyi János-Szegleth Károly-Dr. Szily Imre Balázs. Bp.,1992, Magyar Design. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
1882354
17105
357
4200
Books: Architecture, Art
Világhíres Festők sorozat 6 kötete. 2. Van Gogh 5. Renoir 7. Turner 9. El Greco 10. Cézanne 11. Picasso. Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben.
1882365
17106
357
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF