Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 177

Tóth Sándor (1933-) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem (40mm) T:2
30710.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apangyalfalvi Apafi Mihály" jelzett Ag emlékérem (38,77g/0.800/42,5mm) T:1,1-  Adamo DE6
30711.

Rufpreis:
8 000 HUF

Trischler Ferenc (1945- ) DN "Baranya Megye Építőiparáért a Baranya Megyei Építőipari Szervezetek Gazdasági Társaságától 1979-1989" kétoldalas, öntött Br plakett (113mm) T:1-
30712.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Turáni Kovács Imre (1910-1975) / K. Hawel Pál 1942. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) MÁV (Magyar Államvasutak) Sportviadal" Br díjplakett (70x50mm) T:2 ph.
30713.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" Ag emlékérem (25,21g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo MC1
30714.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vígh Tamás (1926-) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / Bartók Béla születésének 100. évfordulójára - Bartók Emlékbizottság" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban (92mm) T:1-,2 patina
30715.

Rufpreis:
6 000 HUF

Yrjö Liipola (1881-1971) 1910. "Maywald Józsefnek hálás tanítványai" Br plakett (59x48mm) T:2 ph.
30716.

Rufpreis:
2 400 HUF

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2- több ph.
30717.

Rufpreis:
2 000 HUF

1887. "A Budapest Nemzeti Színház 1867 / Félszázados Ünnepének Emlékére" Br emlékérem (50mm) T:2 több, nagy ph. Hungary 1887. "50th Anniversary of the National Theatre of Budapest" commemorative Ag medallion by Jyrsak (50mm) C:XF multiple large edge errors
30718.

Rufpreis:
8 000 HUF

1896. "Milleniumi emlék / I. Ferenc József" Br emlékérem füllel (29mm) T:3
30719.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag érem (12,05g/0.800/28mm) T:2
30720.

Rufpreis:
3 000 HUF

1908. "Zsombolyai iparkiállítás / Az érdem jutalmául" kétoldalas Br plakett (50mm) T:2 patina, több ph.
30721.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF