Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2033754
30710
356
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem (40mm) T:2 2033355
30711
356
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apangyalfalvi Apafi Mihály" jelzett Ag emlékérem (38,77g/0.800/42,5mm) T:1,1- Adamo DE6 1988486
30712
356
Numismatik
Trischler Ferenc (1945- ) DN "Baranya Megye Építőiparáért a Baranya Megyei Építőipari Szervezetek Gazdasági Társaságától 1979-1989" kétoldalas, öntött Br plakett (113mm) T:1-
2034423
30713
356
4400
Numismatik
Turáni Kovács Imre (1910-1975) / K. Hawel Pál 1942. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) MÁV (Magyar Államvasutak) Sportviadal" Br díjplakett (70x50mm) T:2 ph. 2033198
30714
356
Numismatik
Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" Ag emlékérem (25,21g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo MC1 2033745
30715
356
Numismatik
Vígh Tamás (1926-) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / Bartók Béla születésének 100. évfordulójára - Bartók Emlékbizottság" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban (92mm) T:1-,2 patina 2034288
30716
356
Numismatik
Yrjö Liipola (1881-1971) 1910. "Maywald Józsefnek hálás tanítványai" Br plakett (59x48mm) T:2 ph. 2037101
30717
356
Numismatik
1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2- több ph. 2033957
30718
356
Numismatik
1887. "A Budapest Nemzeti Színház 1867 / Félszázados Ünnepének Emlékére" Br emlékérem (50mm) T:2 több, nagy ph. Hungary 1887. "50th Anniversary of the National Theatre of Budapest" commemorative Ag medallion by Jyrsak (50mm) C:XF multiple large edge errors
2034535
30719
356
Numismatik
1896. "Milleniumi emlék / I. Ferenc József" Br emlékérem füllel (29mm) T:3
2041642
30720
356
Numismatik
~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag érem (12,05g/0.800/28mm) T:2
2034219
30721
356
4400
Numismatik
1908. "Zsombolyai iparkiállítás / Az érdem jutalmául" kétoldalas Br plakett (50mm) T:2 patina, több ph. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF