A vitézi rend kiskátéja. Bp., 1921, Országos Vitézi Szék,(M.Kir. Állami Nyomda.) Kiadói papírkötés, csendőr bélyegzésekkel, 29+3 p.+VIII t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kijáró lapokkal.
XX. sz. vége: Magyar főúri díszkard . Réz és bársony borítású hüvellyel, hozzá készült díszdobozban. / Ornamented Hungarian party dagger in velvet and copper decorated sheath. In large case. 103 cm
cca 1943 Ambrotípia egy katonáról, a kiskunfélegyházi Marika fotóműteremből (= egy alulexponált negatív felvétel, amely fekete háttérrel pozitív képként válik láthatóvá,12x9 cm
1914-1915 Vidám órák komoly időkben. Szurmay hadsereg csoportparancsnokság az 1914-15-iki stb. hadjáratban, humoros katonai grafikák fotómásolataiból álló album, 20 db képpel, 16×11 cm