Militaria

Zahl der Lose: 121

Katonai zsák: gázmaszk (kiegészítővel), kulacs, iránytű, 35×17 cm
13048.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képeiből: Az árvák, Hol vagy talján, VIsszatért a gazdasszony   / Military photo from World War I, 28x36cm
13049.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 Rétság, kitöltetlen levente származási táblázat
13050.

Rufpreis:
2 000 HUF

1912-1941 Vegyes papírrégiség (ajánlati okmány, értesítés, tartózkodási bejelentő, személyi lap)
13051.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

cca 1914-1918 Katonatiszt fotója, üvegezett fa keretben, 19,5×12 cm
13052.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Katona portréja, nyomat?, díszes fa keretben, 48×37,5 cm
13053.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,86

13054.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

cca 1900 Régi tisztikard(?), jelzett, teljes hossz: 98,5 cm
13055.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
71,43

cca 1914-1918 Katonák csoportképe, köztük tüzérek is, fotó, üvegezett fa keretben, 15,5×19 cm
13056.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Katonai kulacs, m: 21 cm
13057.

Katonai kulacs, m: 21 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán "szamuráj kard" 90 cm Éles.
13058.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

"Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
13059.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF