Militaria Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2023827
13048
356
Military
Katonai zsák: gázmaszk (kiegészítővel), kulacs, iránytű, 35×17 cm 2024151
13049
356
Military
Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képeiből: Az árvák, Hol vagy talján, VIsszatért a gazdasszony / Military photo from World War I, 28x36cm
1900498
13050
356
Military
1942 Rétság, kitöltetlen levente származási táblázat
1667863
13051
356
Military
1912-1941 Vegyes papírrégiség (ajánlati okmány, értesítés, tartózkodási bejelentő, személyi lap)
1455565
13052
356
Military
cca 1914-1918 Katonatiszt fotója, üvegezett fa keretben, 19,5×12 cm 1809708
13053
356
5500
Military
cca 1910 Katona portréja, nyomat?, díszes fa keretben, 48×37,5 cm
1644088
13054
356
Military
cca 1914 I. világháborús osztrák-magyar katonák csoportképe, kartonra kasírozva, fa keretben, képméret: 16,5x22,5 cm
1989860
13055
356
22000
Military
cca 1900 Régi tisztikard(?), jelzett, teljes hossz: 98,5 cm
2012058
13056
356
3200
Military
cca 1914-1918 Katonák csoportképe, köztük tüzérek is, fotó, üvegezett fa keretben, 15,5×19 cm
2011504
13057
356
Military
1856845
13058
356
Military
Japán "szamuráj kard" 90 cm Éles.
1359858
13059
356
Military
"Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF