Flohmarkt Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2028683
11621
355
Flea Market
Dekoratív, réz szerelékes ivótülök, repedéssel, h: 52 cm 1876053
11622
355
Flea Market
Fém pénzkazetta, kulccsal, 24,5×18×9 cm
1976565
11623
355
Flea Market
Rozsdás régi kávédaráló, m: 20 cm 1976542
11624
355
Flea Market
Rozsdás öntöttvas szenes vasaló, m: 24 cm
1863824
11625
355
11000
Flea Market
Régi fali üvegvitrin, sérült, tele kegytárgyakkal (figurák, medálok, ereklyetartó, plakett, csipkék, stb) , összesen:18 db
1590664
11626
355
8500
Flea Market
Gerbr: Ludwigs accordeon harmonika, viselt állapotban, nem működik, 25×31 cm
1512633
11627
355
Flea Market
Dekoratív szecesziós alpakka füles kosár, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm, d: 22 cm.
1948369
11628
355
2200
Flea Market
Régi zománcozott füles fém tésztaszűrő, festett jelzéssel, d: 22,5 cm
1930002
11629
355
Flea Market
Erősen kopott 2 db régi fém teás doboz (Békésmegyei Kereskedelmi RT, Első Gyulai Kereskedelmi RT), m:23,5 cm (2×)
2008452
11630
355
Flea Market
Réz gyertyatartó, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 21 cm 2008444
11631
355
3400
Flea Market
Üveg petróleum lámpa, kék üveg testtel, apró kopásnyomokkal, karcolásokkal, a tetején csorbával, m: 31 cm
2008470
11632
355
Flea Market
Lampart 597 viharlámpa, elektromos, kopott, karcolásokkal, m: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF