Foto Zahl der Lose: 303
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
966478
12139
355
Photo
cca 1974 Alapfy László: Mozdony, a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm 2030047
12140
355
Photo
1972 Vízilabda akciófotó, Almási László fotója, feliratozva, 24×14,5 cm 2030615
12141
355
Photo
cca 1930 Angelo (1894-1974): Női portré, színezett fotó, aláírva, üvegezett keretben, 22×16 cm 1978993
12142
355
Photo
Balás István (1945- ): Anya, művészi fotóprint, jelzett, 25×13 cm
1039128
12143
355
Photo
cca 1980 Bencze László cím nélküli vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 18x24 cm
2024707
12144
355
Photo
cca 1950 Demeter Károly (1892-1983) budapesti fényképész műtermi aktfelvétele, a szerző hagyatékából 1 db vintage negatív, 6x6 cm 886114
12145
355
Photo
cca 1925-1930 Demeter Károly (1892-1983): Táncjelenet a műteremben, 18x24 cm-es üvegnegatívról készült későbbi, jelzetlen papírkép, 18x24 cm 2029249
12146
355
Photo
Fejes László: Gábor Miklós (1919-1998) portréja, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, tetején sérüléssel, 30×19 cm 2024923
12147
355
Photo
cca 1924 Gaiduschek Erzsi (1875-1956) budapesti fényképész hidegpecséttel jelzett, vintage műtermi fényképe, sarkán törésvonal, 16,5x23 cm 2024712
12148
355
Photo
cca 1978 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db aláírt, vintage fénykép (Üvegcsiszoló), 21x28,3 cm 2024737
12149
355
Photo
cca 1993 Hajdu András fotóriporter 8 db vintage fotója, pecséttel jelzettek, 13x18 cm
2030540
12150
355
Photo
1972 Jankovszky György(1946-): "Tanulmány III", feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra ragasztva, 17×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF