https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 175

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
16566.

Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Magnus Magnusson: Ásóval a Biblia nyomában. Ami Krisztus születése előtt történt. Fordította: Makkay János. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16569.

Magnus Magnusson: Ásóval a Biblia nyomában. Ami Krisztus születése előtt történt. Fordította: Makkay János. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
16570.

Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joseph Báli József: Magyarnak maradni. Egy kanadai magyar gondolatai. Montreal-Toronto-Budapest,1990, Szerzői kiadás, 183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban. A szerző által dedikált.
1
16571.

Joseph Báli József: Magyarnak maradni. Egy kanadai magyar gondolatai. Montreal-Toronto-Budapest,1990, Szerzői kiadás, 183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Saly Dezső: Szigoruan bizalmas! Fekete könyv: 1939-1944. Bp., 1945, Anonymus, 702+2 p. Átkötött papírkötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
1
16572.

Saly Dezső: Szigoruan bizalmas! Fekete könyv: 1939-1944. Bp., 1945, Anonymus, 702+2 p. Átkötött papírkötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eörsi László: Köztársaság tér. 1956. Bp., 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
1
16573.

Eörsi László: Köztársaság tér. 1956. Bp., 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Félbemaradt reformkor. Miért akadt el az ország keresztény humanista megújulása? Róma, 1990, Tip. Ugo Detti. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Az egyik szerző, Kovács K. Zoltán (1924-2008) által Beke Margit (1939-) történész, levéltáros részére dedikált példány.
1
16575.

Félbemaradt reformkor. Miért akadt el az ország keresztény humanista megújulása? Róma, 1990, Tip. Ugo Detti. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerző, Kovács K. Zoltán (1924-2008) által Beke Margit (1939-) történész, levéltáros részére dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Máig ható múlt. A Budapest Református Teológiai Akadémia hallgatói az 1956-os forradalomban. Szerk.: Horváth Erzsébet-Komlósi Péter. Bp.,2016, Magyarországi Református Egyház Zsinati Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés,
1
16576.

Máig ható múlt. A Budapest Református Teológiai Akadémia hallgatói az 1956-os forradalomban. Szerk.: Horváth Erzsébet-Komlósi Péter. Bp.,2016, Magyarországi Református Egyház Zsinati Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mátyás a kortársak között. Írások. Levelek. A bevezetőt írta: Elekes Lajos. A szövegeket vál.: H. Balázs Éva. Aurora V. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   A válogató történész, H. Balázs Éva (1915-2006) dedikációjával.
1
16577.

Mátyás a kortársak között. Írások. Levelek. A bevezetőt írta: Elekes Lajos. A szövegeket vál.: H. Balázs Éva. Aurora V. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A válogató történész, H. Balázs Éva (1915-2006) dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyv tétel, 4 db  Végh Mihály: Tüköry Lajos a magyar és olasz szabadságharc hőse. Bp.,1961, Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés.  Katona Tamás: Jeles napok. Emlékezünk. 1849. október 6. Jeles Napok 10. Bp., 1999, Magyar Honvédség Tájékoztatási és Médiaközpont.   A Hazáért. Honvédelem és hazafiság (896-1848) a magyarországi művészetben. Szerk.: Baranyi Judit, Varga István, Dr. Zachar József. Bp.,1985, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés.   Györkei Jenő-Csákváriné Kottra Györgyi: National Relics. A History of the War Banners of the Hungarian Revolution and War of Independence. 1848-49. K. Király Béla bevezetésével. Atlantic Studies on Societyy in Change. No. 115. Bp.,2001, Zrínyi. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
16578.

Vegyes könyv tétel, 4 db Végh Mihály: Tüköry Lajos a magyar és olasz szabadságharc hőse. Bp.,1961, Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés. Katona Tamás: Jeles napok. Emlékezünk. 1849. október 6. Jeles Napok 10. Bp., 1999, Magyar Honvédség Tájékoztatási és Médiaközpont. A Hazáért. Honvédelem és hazafiság (896-1848) a magyarországi művészetben. Szerk.: Baranyi Judit, Varga István, Dr. Zachar József. Bp.,1985, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés. Györkei Jenő-Csákváriné Kottra Györgyi: National Relics. A History of the War Banners of the Hungarian Revolution and War of Independence. 1848-49. K. Király Béla bevezetésével. Atlantic Studies on Societyy in Change. No. 115. Bp.,2001, Zrínyi. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A könyves kultúra XIV-XVII. század. II. kötet. Válogatás a német szakirodalomból. A tanulmányokat válogatta, bevezette Monok István. Szeged, 1997, Scirptum Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16579.

A könyves kultúra XIV-XVII. század. II. kötet. Válogatás a német szakirodalomból. A tanulmányokat válogatta, bevezette Monok István. Szeged, 1997, Scirptum Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vasi honismereti és helytörténeti közlemények 1997/3. Szerk.: Kuntár Lajos, Mayer László. Szombathely, 1997, Vas Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16580.

Vasi honismereti és helytörténeti közlemények 1997/3. Szerk.: Kuntár Lajos, Mayer László. Szombathely, 1997, Vas Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse