Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 54

Mezei István 2 műve: Diesel-vontatójárművek tengelyhajtásának szerkezete és üzeme. Bp.,1969, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 229 példányban.+Diesel-vontatójárművel és alkatrészeik tisztítása. Bp., 1969, Budapesti Műszaki Egyetem Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 222 példányban.
17391.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vontatási műszaki útmutató I. kötet. Szerk.: Bakó Béla. Bp.,1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 280 p.+ 5 t.(kihajtható ábra.) Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 330 példányban.
17392.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hunor László-Barczi Dezső: Útmutató a V43 sorozatú mozdony menetszolgálatához. Bp.,é.n.,KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel.
17393.

Rufpreis:
5 000 HUF

Horváth Viktor-Ocsovai István: A V. 43. sorozatú szilíciumegyenirányítós villamosmozdony műszaki leírása és kezelési utasítás. I. köt.  Mozdonyvezetők részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1971, KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1630 példányban.
17394.

Rufpreis:
3 000 HUF

Király Kálmán: A százéves magyar vasút. Különlenyomat a Budapest 1946 júliusi számából. (7. évf. 2. sz.) Budapest Könyvtára 1. Bp.,1946, Budapest Székefőváros Házinyomdája, 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, a könyvtest kijár, a borító szakadt.
17395.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17396.

Rufpreis:
1 200 HUF

Általános utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. E 101. sz. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.
17397.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993 Mozdonyvezetők évkönyve. 1993. Bp., 1993, Mozdonyvezetők Szakszervezete. Kiadói nyl-kötés.
17398.

Rufpreis:
1 000 HUF

25 éves a Vasúti Tudományos Kutató Intézet. (1951-1976.) Összeáll.: Dr. Nagy József. Bp.,1976,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, 120-129. oldalak között kijáró lapokkal. Megjelent 1000 példányban.
17399.

Rufpreis:
2 400 HUF

Opauszki István-Tökölyi István: Palota a sugárúton. A Magyar Államvasutak Rt. székháza. (Budapest, Andrássy út 73-75.) Bp., 2001, MÁV. Kiadói papírkötés.   Az egyik szerző, Opauszki István által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált, dátumozott példány.
17400.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

"A magyar gépipar minta - s a honi munkások nevelőintézete." Tanulmányok a MÁVAG történetéből. Szerk.: Bencze Géza. Bp., 1989, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói papírkötés.
17401.

Rufpreis:
1 000 HUF

17402.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF