Antik Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1913805
11056
354
26000
Antique
1873500
11057
354
Antique
Krantz Ede hatszemélyes alpakka étkészlet, jelzett, saját dobozában + 5 db alpakka késbak 2019061
11058
354
11000
Antique
cca 1880 August Klein bőr kötés (könyv), rekeszzománc monogrammal, réz rátétekkel, szélek kopottak, jelzett, 39×29 cm 2022273
11059
354
Antique
cca 1900 James Shoolbred & Co. réz kaspó + tartó állványok párban, hibás (letörött fül rész, kaspóteteje levált), m: 77 cm (2×), 35×25 cm (2×) 2019849
11060
354
14000
Antique
Antik ezüst (Ag.) talpas csiszolt pohár, jelzett, monogrammal és grófi koronával, peremén nagyon apró csorbával, bruttó: 125 g, m: 12 cm 2021666
11061
354
11000
Antique
cca 1900 Íróasztali készlet: tintatartó, gyertyatartók, gyufatartó, összesen: 4 db, réz-alabástrom, jelzés nélkül, kisebb hibákkal 1962764
11062
354
Antique
cc 1800 monogramos (JF) jelzett ón tál, d:33,5 cm
1962896
11063
354
Antique
Jelzett antik angol ón gyertyatartó, m:27 cm 1936409
11064
354
Antique
Likőrös készlet. Ezüstözött réz tartó (kopott) üvegpoharakkal és likőrös/pálinkás üveggel m: 35 cm 1741537
11065
354
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 60 cm 1741531
11066
354
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 59 cm 1741941
11067
354
50000
Antique
XIX. sz. Cseh címerállattal és városcímerrel díszített pallos. Díszített markolattal / Czech broadsword with ornamented handle. 104 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF